O nas

Nasza historia z web developmentem zaczeła się w 2017 roku. Jako grupa młodych informatyków postanowiliśym założyć małą firmę produkująca rozwiązania webowe oparte na wtedy nowym frameworku Django. Specjalizowaliśmy się w rozwiązaniach typowo komercyjnych, dashboardach i panelach zarządzania danymi. Naszymi najciekawszymi projektami z tamtych czasów są rozwiązania dla firm w branży kosmetycznej. Braliśmy udział w developmencie platform dystrybujących luksusowe kosmetyki na terenie Europy i Stanów Zjednoczonych.
W roku 2021 po prawie 2 letniej współpracy zostaliśmy włączeni do drużyny Lukanovaconstruction, firmy consultingowej specjalizującej się w budowie magazynów oraz transportem intermodalnym.

Nasze wartości

Do każdego z naszych projektów podchodzimy indywidualnie. Staramy się znaleźć optymalne dla naszych klientów rozwiązanie pod kątem stacku technologicznego, a następnie dostarczyć je w najleszej możliwej formie. Niezależnie od wybranej technologii, wybierając u24 masz pewność jakości dostarczonego produktu.
Naszym celem jest tworzenie rozwiązań na lata, w wypadku implementacji zewnętrznych stawiamy na najbardziej stabilną i godną zaufania opcję. Traktujemy także poważnie ryzyko wpadnięcia w tzw. dependency hell, bycie zależnym od dużej ilości bibliotek spowalniających działanie programów lub stron. Bierzemy czynny udział w rozwoju bibliotek oraz modułów, które wykorzystujemy w naszych pracach, w celu poprawienia jakości obecnych na rynku rozwiązań.
Wykorzystujemy najwyższej jakości stabilne technologie obecne na rynku. Wierzymy, że ewolucja sieci i poprawianie ogólnej jakości usług internetowych jest niezbędne do zrównoważonego rozwoju ludzkości. Intensywnie angażujemy się w zadania automatyzacji i templatowanie wyprodukowanego kodu.
Chcemy aby wyprodukowane przez nas strony pomagały rozwiązywać nowego typu problemy i ułatwiały życie naszym użytkownikom. W ramach tej idei przeprowadzamy szkolenia, oraz służymy pomocą w kwestii implementacji nowej funkcjonalności po zakończeniu produktu. Ostatecznie najważniejszym dla nas jest wykorzystywanie naszego kodu przez użytkownika.

Zdecydowali się nam zaufać

Realizowaliśmy projekty z wielu branż od e-commerce po usługi transportowe. Dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości produkt dostosowany do ich potrzeb. O to przykładowe historie i jak pomogliśmy właścicielom następujących biznesów.
Wykonanie prac renowacyjnych w panelu administracyjnym w celu polepszenia jakości dostarczanej usługi.
Design, wgranie produktów oraz prowadzenie platformy do dystrybucji luksusowych kosmetyków na terenie Polski oraz Europy
Indywidualne projekt dla nowoczesnego studia architektonicznego
Budowa platformy zrzeszającej trenerów jogi na terenie województwa Podlaskiego, opracowanie strony internetowej.
Budujmy razem zawsze dostarczamy naszym klientom kompleksową obsługę i dokładnie to czego potrzebują od stron internetowych od e-commerce, aż do rozbudowanych aplikacji webowych. Postaw na U24 i aby budować z nami