Metodyka

Nasz proces

Do każdego z naszych projektów podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy spersonalizowany design, który pozwoli klientowi na osiągniecie celu. W tym miejscu używamy podstawowych informacji przesłanych przez klienta próbując jak najlepiej dopasować rozwiązanie do jego tożsamości marki (brand identity compliance)
Tworzymy szkielet rozwiązania, który pozwala ocenić wydajność tworzonej aplikacji, na podstawie utworzonej wersji próbnej zbieramy informacje zwrotne, a następnie przechodzimy do właściwego procesu kodowania, projekty dzielimy na etapy, które pozwalają nam dostarczyć produkt, którego potrzebujesz
Zajmujemy się całym aspektem technicznym, od serwerów aż po zewnętrzne integracje, tak aby twój program był gotowy do działania. W ten sposób zapewniamy pełną zgodność oprogramowania i wymaganego sprzętu.
Dbamy o długoterminowe ROI naszych produktów. Zapewniamy stabilność i bezproblemowe działania wszystkich systemów. Jesteśmy zawsze zainteresowani dalszą współpracą, zamknięte projekty przechowujemy, tak aby zawsze można było wrócić do nich i wprowadzić nowe zmiany.

Wszysto zaczyna się od rozmowy

W celu zapewnienia najwyższej jakości dostarczonego oprogramowania, przygotowujemy przewidywane ścieżki rozwoju projektu, po wprowadzeniu zmian masz pewność, że twój projekt będzie oparty o najlepiej dostosowany do twoich potrzeb stack technologiczny.
Jesteśmy w stanie dostarczyć rozwój twoich aplikacji na najwyższym możliwym poziomie w niskiej cenie dzieląc zadanie na front-end development i back-end development. Stabilność, skalowanie i bezpieczeństwo to nasze główne zaltety.
 

W takim razie

Budujmy razem, zawsze Dostarczamy naszym klientom kompleksową obsługę i to czego potrzebują od stron internetowych poprzez e-commerce, aż do rozbudowanych aplikacji webowych. Postaw na U24 i