Wyślij nam wiadomość?

Zadzwoń lub napisz: +48 539 026 770

 

Często zadawane pytania

Po podpisaniu umowy, Zamawiający zobowiązany jest do dokonania przedpłaty w terminie 7 dni od daty podpisania umowy. Kwota przedpłaty jest to cena podana podczas indywidualnej wyceny, do której doliczony zostaje obowiązujący podatek od towarów i usług (VAT). Przelew należy dokonać na rachunek bankowy Wykonawcy, którego dane bankowe są podane na fakturze VAT przesłanej przez naszą firmę.
Zamawiający zobowiązany jest do zapłaty pozostałej kwoty wynagrodzenia w terminie 14 dni od wykonania umowy. Kwota ta obejmuje całość wynagrodzenia umówionego w umowie, czyli cena ustalona podczas indywidualnej wyceny, do której doliczony zostaje obowiązujący podatek od towarów i usług (VAT). Również w tym przypadku płatność powinna być dokonana na rachunek bankowy Wykonawcy, a szczegółowe dane bankowe są zawarte na fakturze VAT.
Wszystkie płatności i rozliczenia dokonywane są zgodnie z polskimi przepisami podatkowymi i prawnymi, a faktury VAT wystawiane są zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących płatności i rozliczeń, nasz zespół finansowy jest gotowy do udzielenia wszelkich potrzebnych informacji i wsparcia. Stawiamy na przejrzystość i uczciwość w naszych transakcjach finansowych, aby zapewnić pełne zadowolenie naszych klientów. [napisz nagłówki do każdego z akapitów]

Tematy