Wyślij nam wiadomość?

Zadzwoń lub napisz: +48 539 026 770

 

Często zadawane pytania

Mockup w większości wypadków prototyp aplikacji z zaimplementowanym szkieletem funkcjonalności, który pozwala na wyczucie designu, zapotrzebowań klienta na dostarczoną przez nas usługę programistyczną.
W rozmowach z klientem lub w przesłanych materiałów + zapytaniach klient wyznacza kluczową lub potencjalnie najbardziej problematyczną funkcjonalność. W ramach mockupu pokazujemy rozwiązanie danego problemu lub zaimplementowanie danej funkcjonalności.

W wypadku stron internetowych są to w pełni funkcjonalne 2 lub więcej kluczowe dla klienta podstrony. Dlaczego w wypadku stron internetowych wykonujemy przynajmniej 2 strony lub więcej?
Jednym z najważniejszych rozróżniających strony jest jakość ich nawigacji, z tego powodu przygotowana strona zawiera przynajmniej 2 lub więcej podstron

W wypadku oprogramowania jest to kluczowy aspekt przedstawionego problemu zaimplementowanie 2 lub 3 przypadków podstawowych, które w ramach dalszego projektu służą jako podstawa.
W wypadku problemów związanych z obróbką optymalizacyjną jest to pokazanie przyspieszenie kluczowej części zadania.

Czy mockupy są płatne, czyli najprzyjemniejszy fragment przedstawiania oferty.
Mockupy przygotowane przez nas są bezpłatne.

Czego potrzebuje do zlecenia państwu mockupu
Materiałów , referencji z dokładnymi wymaganiam, sugestiami dotyczącymi przesyłanych materiałów, oraz danych.
Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Gdzie, kiedy i jak dostanę wykonany mockup?
W wypadku technologii webowych jest to zazwyczaj działająca wersja strony internetowej do której przesyłamy hiperlink. W wypadku oprogramowania może to być działająca wersja testowa, którą przedstawimy podczas interaktywnej prezentacji lub za pomocą dostępu do maszyny VM z wgraną aplikacją
Podczas rozmowy telefonicznej i w odpowiedzi na maila z przesłanymi materiałami, przekażemy wstępny termin przekazania mockupu. W wypadku prostych projektów termin wynosi zazwyczaj 3-5 dni roboczych.
W dniu oddania mockupu dostaną państwo otrzymają Państwo link, który pozwoli na obejrzenie danego mockupu.

Nie mogę wejśc na stronę z mockupem.
Najczęstszy problem to niepoprawne podanie adresu lub automatyczne przekierowania. Większość mockupów znajduję się na subdomenach repozytorium z rozszerzeniem http://
W razie problemów z otworzeniem mockupu poprosimy o kontakt.
W razie nieprzewidzianych komplikacji udostępniamy bezpośredni dostęp do maszyny wirtualnej.
W celu wystawienia faktury, niezbędne są informacje: miejsce zamieszkania/lokalizacja klienta, adres pocztowy klienta/spółki, nr. tel. kontaktowego, e-mail kontaktowy, imię i nazwisko reprezentanta Na wszystkie nasze zlecenia wystawiamy fakturę.
Oferujemy usługę obsługi informatycznej rozliczaną godzinowo, minimalny zakres wykonanych prac wynosi 10 godzin roboczych. Błędy w ocenie wynikające z niepoprawych informacji, mogą powodować wydłużenie czasu potrzebnego na wykonanie zadania.
U24 jest własnością firmy Lukanovaconstruction LUKANOVA CONSTRUCTION SP. z O.O., UL.KOSZYKOWA 70/5, 00-671 WARSZAWA NR KRS: 0000664801 Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie; NIP:701-066-86-02; REGON: 366617091; Kapitał zakładowy: 100.000,00ZŁ opłacony w całości.
W celu nawiązania współpracy na modelu commision prosimy kierować zapytania do kontakt@u24web.com
Do obsługi klienta: kontakt@u24web.com; nr.tel:+48 603 504 108;
Spis wszystkich działów i adresów mailowych dowiedz się więcej
 

Tematy