Wykonanie strony zizistudios

Design i implementacja

Zapoznaj się ze stroną architektki: Magdaleny Latos na zbudowanej przez nas stronie zizistudios.pl Chcesz dowiedzieć się więcej sprawdź artykuł o naszej pracy nad designem Strona zizistudios.pl zbudowana dla Pani Magdaleny, pozwala na prezentacje jej prac i pozwala na generowanie nowych kontraktów poprzez reklamowanie się za pomocą reklam śledzących google ads już zainteresowanych zakupem klientów.

Strona główna

Na stronie głównej zizistudios można znaleźć 3 główne elementy, są to: slider główny, proste teksty używające czcionek Gilroy, oraz karuzele z elementami wyróżniającymi. Opieramy nasze karuzele na dwóch technologiach swiperjs wykorzystywanej także przez developerów frameworka CSS bootstrap lub natywnym rozwiązaniu opartym na bibliotece draggable.js oraz właściwościach scroll snap, te rozwiązanie z kolei można znaleźć na stronach nike.com lub apple.com. Oba rozwiązania mają swoje zalety i wady w wypadku rozwiązania natywnego możemy pozwolić sobie na niskie czasy ładowania strony. Dzięki zastosowaniu kompresji głównych obrazków oraz zastosowanie sztuczek związanych z blurowaniem jesteśmy w stanie zapewnić małą wagę strony, która jest pierwszym krokiem w procesie tworzenia zoptymalizowanej strony. W wypadku zizistuidios zastosowaliśmy bibliotekę swiper.js, która jest nieznacznie większa od rozwiązania natywnego.

Strona realizacje i posty

Zawartością strony można zarządzać za pomocą oryginalnego edytora WordPress, poprzez nadawanie odpowiednich kategorii wprowadzone przez nas dane do postów lub stron pojawiają się przy użyciu odpowiednich styli w wymaganych miejscach. Pozwala to na dobre uporządkowanie i zarządzana treścią. Takie rozwiązanie pozwala też na proste wprowadzanie poprawek do już utworzonych stron. Kolejną zaletą takiego rozwiązania jest możliwość użycia przygotowanej treści w wielu miejscach. Jeżeli chcesz zaprezentować swoje prace na parę różnych sposobów, wprowadzając dane tylko w jednym miejscu rozwiązanie oparte na custom-fieldach może być właśnie dla ciebie.

Podsumowanie

Nasze strony są budowane przy użyciu MVT, co pozwala nam na szybkie tworzenie przyjaznego dla SEO i szybkiego oprogramowania, jeżeli chcesz zobaczyć stronę pdoobną do zizistudios.pl nie wahaj się do nas napisać na kontakt@u24web.com lub za pomocą formularza kontaktowego. Linki do Zapraszamy cię także kontaktu z nami oraz zapoznania się z resztą treści tworzonych przez Magdaleny Latos:

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o designie zizistudio, możesz przeczytać o nim więcej w naszym artykule, lub zobaczyć ją na żywo na: zizistudios.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba ci się też