Artykuł strony firmowe metody współpracy

Współpraca

Współpraca

Czy wiesz, kto stoi za tworzeniem strony internetowej? Myślisz: zgraja młodych chłopaków w komputerowych sweterkach, którzy w nikomu nieznanym języku wklepują polecenia na klawiaturach, a w odbiciu szkieł ich okularów w rogowych oprawkach widzisz rząd cyferek i literek rodem z krajobrazu matrixa! Myślisz zatem – tak pracują chłopaki z u24web.com. Prawda, czy fałsz? Zapraszamy na krótką podróż, z której dowiesz się o wszystkich etapach współpracy z nami! Od pomysłu po realizację Może zabrzmieć to nieco sztampowo ale miernikiem efektów naszej pracy są słowa: dziękuje dobra robota chłopaki! – od naszego klienta. 90 % naszych nowych zleceń pochodzi z polecenia! Brief – punkt wyjścia do realizacji pomysłu Wszystko zaczyna się od brifeu. Ta nieco z francuskiego brzmiąca nazywa dokumentu jest niezbędnikiem w pracy projektowej i składa się kilku prostych pytań do wypełnienia przez klienta. Nawet, jeśli nie masz jeszcze pewności czego dokładnie potrzebujesz – na etapie wspólnego opracowania briefu zbadamy Twoją potrzebę i naszkicujemy jego wizualną wersję. Dokument pozwala nam poznać nie tylko potrzeby klienta w zakresie funkcjonalności digitalowych produktów, ale również poznać archetypy marki, oczekiwania względem designu i treści oraz celu, jaki przyświeca naszej wspólnej pracy.

Dobór technologii

Technik wykonania strony internetowej, aplikacji webowej lub innych form internetowych produktów jest mniej więcej tyle, co pinów na Twojej tablicy  na Pinterest lub zalajkowanych dziś newsów na facebkowem feed’zie. Można się w nich zagubić. Popełniliśmy jednak próbę ich lepszego zobrazowania w artkule: Przegląd technologii. Serdecznie zapraszamy do lektury. Od ponad dekady eklektycznie i synergicznie łączymy nasze kompetencje digitalowe, projektowe, softwerowe, by dostarczać klientom produkty szyte na miarę, nie tyle ich potrzeb, co na miarę potrzeb użyteczności tych produktów.  90 % naszych klientów pochodzi z polecenia – chcąc utrzymać tak wysoki wskaźnik satysfakcji z współpracy z nami – polecamy klientom technologie wykonania cyfrowych produktów, która będzie najlepsza do relegacji ich celów.

Design tworzący relację

Projekt graficzny może opowiadać historię, zaskakiwać, czasem nawet szokować. W projektowaniu graficznym inspirujemy się codziennością, korzystamy z designerski nowinek, dbamy o szczegół i detal ale też klarowność przekazu, zawsze współgramy z treścią. Rozmawiamy z naszymi klientami o ich oczekiwaniach, weryfikujemy użyteczność zastosowanych rozwiązań i optymalizujemy produkt cyfrowy na każdym nośniku ekranowym.  Tworzymy design relacji, nie reakcji. Produkty cyfrowe powinny zaspokajać potrzebę odbiorców lub rozwiązywać ich problem. Twoja marka potrzebuje rozpoznawalnej osobowości – naszym zadaniem jest wyrażenie tego wizualnie.

Treści – UX writing

Jesteśmy młodą dynamicznie rozwijająca się rodzinna firmą. Ile razy czytałeś ten przekaz w zakładce: O nas? O czym mówi Ci to zdanie? Dokładnie! Nim zamieścimy jakiekolwiek zdanie na stronie naszego klienta, kilkakrotnie zastanawiamy się nad jego celowością, zrozumieniem i użytecznością. Zdania na wirtualnych kartach naszych klientów pełnią określoną rolę: opowiadają o marce, wzruszają, bawią, komunikują, sprzedają – styl wypowiedzi i przekaz zawsze idzie w zgodzie z celem i w ślad za designem. Sukces naszych treści jest wynikiem doskonałego ubrania w słowa Twojego pomysłu.

Testy, testy, testy i makiety

Sukces digitalowych projektów spod szyldu: u24WEB.com opiera się na ciągłym dialogu z klientem. Pomysł klienta prezentujemy na makietach, tak by na etapie pracy nad finalnym produktem klient mógł zobaczyć i przetestować efekty naszej pracy, ocenić ogólny design i kluczowe elementy oraz funkcjonalności produktu. Etap testów oraz makiet jest niezwykle ważny – pozwala optymalizować prace, szacować czas wykonania oraz weryfikować budżet kosztowy. Brzmi nieco nudnie? Z doświadczenia wiemy, że przy dobrej kawie i otwartości rozmów powstają niesamowicie proste rozwiązania! Zerknij do zakładki referencje.

Dziękuje chłopaki, dobra robota!

W oparciu o wiedze ekspercką oraz nasze doświadczenie i unikatowy proces projektowo – testowy tworzymy użyteczne produkty cyfrowe. Słowa podziękowania są zwieńczeniem naszej pracy, a dla Twojej firmy oznaczają, że własnej rozpoczyna się  szybki zwrot z inwestycji w obecności w sieci. Masz pytania? Śmiało pisz lub dzwoń!    
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba ci się też