Strona typu e-commerce
Sklepy e-commerce

Strony internetowe

Budowa strony internetowej

Czyli co jak i dlaczego?

Decyzja zapadła, najwyższy czas na modernizację lub budowę własnej strony internetowej, wszystkie jest już zaplanowane, koncepcja strony też jest teraz pozostało tylko wybrać podwykonawcę i dokładnie i co teraz? Jeżeli czujesz się zagubiony nie martw się, przygoda z webem zawsze na początku wydaje się trudna. Pokonamy za ciebie skrótowce takie jak SSL, CDN, SSH, więc będziesz mógł skupić się w pełni na tym co jest ważne zbudowaniem swojej marki i pozycji w sieci. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki kompendium budowy oprogramowania i kompendium budowy stron internetowych. Możesz też lekturę odłożyć na później i napisać bezpośrednio do nas w celu wykonania rozeznania.

WordPress, django, static, własny system?

Zapytanie o ofertę zostało wysłane, czas na bombardowanie ofertami. Otrzymałem 10 ofert, różnice, a prawie wszystkie na wordpressie. Czyli pewnie ten wordpress, to standard rynkowy. WordPress jest rzeczywiście najpopularniejszym systemem w tym momencie na rynku, ale czy najlepszym? W wypadku małych stron internetowych, blogów, mikrofirm wordpress jest rzeczywiście najlepszym wyborem. Duża ilość wtyczek, tematów, prosta edycja to zalety, które sprawiają, że rzeczywiście warto wybrać wordpressa. Nie jesteś pewien lub poszukujesz kompendium możliwych rozwiązań sprawdź nasze artykuły dotyczące stacków technologicznych związanych z oprogramowaniem lub stronami internetowymi

Koszty wykonania

Koszty wykonania prostej strony internetowej zależą w większości od wybranej technologii, stopnia ponownego użycia napisanego przez nas kodu i personalizacji. Użycie systemu blokowego pozwala nam na dostarczenie najwyższej jakości stron w niskich cenach, tworzymy także rozwiązania szyte na miarę w ramach indywidualnych projektów. Zapytaj się nas o wycenę.

Koszta utrzymania

Czy tani koszt budowy będzie się wiązał z wysokimi kosztami późniejszego utrzymania? Nie. Uważamy, że dostarczenie wysokiej jakości usług hostingowych i programistycznych musi iść ze sobą w parze. W wypadku korzystania z naszego hostingu otrzymują Państwo domenę + hosting w cenie niższej, niż bezpośrednio u dowolnego dostawcy na terenie Polski.

Co teraz?

Jeżeli nie masz jeszcze ustalonego stacku technologicznego skontaktuj się z nami w sprawie wykonania bezpłatnego rozeznania, dobierzemy dla ciebie najlepszy model odpowiadający twoim zapotrzebowaniom.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba ci się też