Przegląd informacji dotyczący u24

Kim jesteśmy

U24web to przede wszystkim

zespół składający się z web developerów, stawiających na jakość dostarczanych produktów na każdym kroku. Ważnym dla nas jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązania w najniższej możliwej cenie.

Nasza tożsamość

Jesteśmy wydzielonym brandem firmy Lukanovaconstruction specjalizującej się usługach consultingowych, poza doradztwem finansowym, planowaniem strategicznym wielu z naszych klientów poszukiwało także zaufanego i rozumiejącego ich potrzeby zespołu developerów, który zapewni sprawne wdrożenie zaplanowanych wspólnie rozwiązań. Duże zapotrzebowanie i opóznienia zewnętrznych zespołów spowodowane nietypowymi wymaganiami i niestandardowym koden czasami krytyczny do przeprowadzenia projektów na dużą skalę kod, zmusił LC do poszukiwania rozwiązania tego problemu.

W ten sposób powstaliśmy my, inhousowa grupa developerów zapewniająca szyty na miarę, stabilny i dostarczany zawsze na czas produkt.

Traktujemy nasze implementację jako produkt wysokiej klasy, który ma niezawodnie służyć latami. Stawiamy nacisk na stabilne technologie o mocnych fundamentach, przejrzystość i innowacyjnoścć rozwiązań. Jest to jedyna metoda na ominięcie długu technologicznego i zapewnienie sukcesu w twojej branży. 

Zalety naszego oprogramowania

Każda z naszych stron jest bezpieczna, reprezentuje najwyższy poziom wymaganej usługi i będzie przez lata służyła we wspomaganiu twojego biznesu. Nasza polityka pełnej modułowości dostarczanych projektów pozwala na szybką implementację i stabilne rozszerzanie implementowanych przez nas rozwiązań.

  1. Każde oprogramowanie powinno być skonteneryzowane i samowystarczalne. 
  2. Każda zamknięta kategoria musi być dobrze udokumentowanym źródłem wiedzy
  3. Przy stawianiu celów, pewność ich terminowego osiągnięcia to podstawa
  4. Docelowo powinna być jedna scieżka osiągnięcia celu, najprostsza.

Poglądowe czasy wykonania

  1. Wykonanie prostego projektu zajmuje 5 dni roboczych
  2. Wykonanie zaawansowanego projektu zajmuje 10 dni roboczych
  3. Maksymalny sprint wynosi 20 dni roboczych

Według metodyki sprintu projekt lub jego zamknięte fazy muszą osiągnąć finalizację, w naszym wypadku standardowo organizujemy zespoły na 20 dni .

Oferty

Zapewniamy naszym klientom możliwość skalowania za pomocą nowoczesnych technologii, w każdej naszej ofercie próbujemy uwzględnić dodatkowe opcję i wyszczególnić elementy, które są niezbędne do osiągniecia celu. Każdą naszą ofertę rozpatrujemy indywidualnie przekonaj się o tym sam

Dalsze kroki 

Dotarłeś do końca tego historycznego posta, dziękujemy.
Za wpisanie słów “WEB3.0” w wiadomości email lub przy rozmowie telefonicznej otrzymasz 10% zniżki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba ci się też