Reprezentacja Oprogramowania dedykowanego
Systemy CRM

Oprogramowanie

Oprogramowanie

Czyli co jak i dlaczego?

Decyzja zapadła, czas zainwestować w automatyzację lub nowe oprogramowanie, wszystko jest zaplanowane, wstępna koncepcja działania też jest, teraz pozostało tylko wybrać podwykonawcę i dokładnie i co teraz? Jeżeli czujesz się zagubiony nie martw się, przygoda z oprogramowaniem zawsze na początku wydaje się trudna. Pokonamy za ciebie skrótowce takie jak DRY, SQL, OOP, więc będziesz mógł skupić się w pełni na tym co jest ważne zbudowaniem swojej marki i rozwojem swojego businessu. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki kompendium budowy oprogramowania i kompendium budowy stron internetowych. Możesz też lekturę odłożyć na później i napisać bezpośrednio do nas w celu wykonania rozeznania.

WordPress, django, static, własny system?

Nie jesteś pewien lub poszukujesz kompendium możliwych rozwiązań sprawdź nasze artykuły dotyczące stacków technologicznych związanych z oprogramowaniem lub stronami internetowymi

Koszty wykonania

Koszty wykonania prostej oprogramowania zależą w większości od wybranej technologii, stopnia ponownego użycia napisanego przez nas kodu i personalizacji. Przygotujemy dla najlepsze rozwiązanie w najbardziej przystępnej cenie. Nie zwlekaj i zapytaj nas o wycenę.

Koszta utrzymania

Czy tani koszt budowy będzie się wiązał z wysokimi kosztami późniejszego utrzymania? Nie. Uważamy, że dostarczenie wysokiej jakości usług hostingowych i programistycznych musi iść ze sobą w parze. W wypadku korzystania z naszego hostingu otrzymują Państwo domenę + hosting w cenie niższej, niż bezpośrednio u dowolnego dostawcy na terenie Polski.

Co teraz?

Jeżeli nie masz jeszcze ustalonego stacku technologicznego skontaktuj się z nami w sprawie wykonania bezpłatnego rozeznania, dobierzemy dla ciebie najlepszy model odpowiadający twoim zapotrzebowaniom.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba ci się też