Strona typu designer
Studia architektoniczne

Strony firmowe

Budowa strony firmowej

Czyli co jak i dlaczego?

Decyzja zapadła, najwyższy czas na modernizację lub budowę własnej strony internetowej, wszystkie jest już zaplanowane, koncepcja strony też jest, teraz pozostało tylko wybrać podwykonawcę i dokładnie i co teraz? Jeżeli czujesz się zagubiony nie martw się, przygoda z webem zawsze na początku wydaje się trudna. Pokonamy za ciebie skrótowce takie jak SSL, CDN, SSH, więc będziesz mógł skupić się w pełni na tym co jest ważne zbudowaniem swojej marki i pozycji w sieci. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótkie kompendium budowy oprogramowania i kompendium budowy stron internetowych. Możesz też lekturę odłożyć na później i napisać bezpośrednio do nas w celu wykonania rozeznania.

WordPress, django, static, własny system?

Zapytanie o ofertę zostało wysłane, czas na bombardowanie ofertami. Otrzymałem 10 ofert, różne, ale prawie wszystkie na wordpressie. Czyli pewnie ten wordpress, to standard rynkowy. WordPress jest rzeczywiście najpopularniejszym systemem w tym momencie na rynku, ale czy najbardziej pasującym do twojego modelu biznesowego? Chcesz się dowiedzieć o innych możliwościach lub poszukujesz kompendium możliwych rozwiązań sprawdź nasze artykuły dotyczące stacków technologicznych związanych z oprogramowaniem lub stronami internetowymi

Koszty wykonania

Koszty wykonania prostej strony internetowej zależą w większości od wybranej technologii, stopnia ponownego użycia napisanego przez nas kodu i personalizacji. Użycie systemu blokowego pozwala nam na dostarczenie najwyższej jakości stron w niskich cenach, tworzymy także rozwiązania szyte na miarę w ramach indywidualnych projektów. Zapytaj się nas o wycenę.

Koszta utrzymania

Czy tani koszt budowy będzie się wiązał z wysokimi kosztami późniejszego utrzymania? Nie. Uważamy, że dostarczenie wysokiej jakości usług hostingowych i programistycznych musi iść ze sobą w parze. W wypadku korzystania z naszego hostingu otrzymują Państwo domenę + hosting w cenie niższej, niż bezpośrednio u dowolnego dostawcy na terenie Polski.

Co teraz?

Jeżeli nie masz jeszcze ustalonego stacku technologicznego skontaktuj się z nami w sprawie wykonania bezpłatnego rozeznania, dobierzemy dla ciebie najlepszy model odpowiadający twoim zapotrzebowaniom.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba ci się też